(Symbol 99/NSR/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKarpacz,
Duża działka inwestycyjna z pięknymi widokami
Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu dużą działkę inwestycyjną usytuowaną w Karpaczu Zarzecze. Działka posiada przepiękny widok zarówno na pasmo Karkonoszy ze Śnieżką w centralnym punkcie jak również na Kotlinę Jeleniogórską.

Działka ma powierzchnię 4439m2, jest niezabudowana i bardzo słoneczna, kształtem zbliżona do trójkąta.
Dla działki została wykonana koncepcja projektu architektonicznego zabudowy apartamentowej dwulokalowej wraz z miejscami parkingowymi naziemnymi - około 25-26 apartamentów - każdy z widokiem na góry!

Powierzchnia Użytkowa Mieszkalna około 1600 m2.

Działka posiada już odwierty na wodę oraz pozwolenie wodnoprawne wydane przez Wody Polskie. Dociągnięty został także prąd. W drodze przylegającej do działki przebiega instalacja gazowa oraz kanalizacyjna. 

W Miejskim Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest ona symbolem 1-MU - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub teren usług turystycznych: 
- charakter zabudowy – wolnostojąca, 
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej – 0,30, 
- maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy – 0,20, 
- maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy – 0,50, 
- maksymalna wysokość zabudowy: – dla budynków projektowanych mieszkaniowych i usługowych – 13,5 m, – dla garaży i budynków gospodarczych – 5 m, 
- maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych: – dla budynków projektowanych mieszkaniowych i usługowych – 3 kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe, – dla garaży i budynków gospodarczych – 1 kondygnacja nadziemna.

Jest to idealna lokalizacja do budowy apartamentowca, który może pochwalić się zniewalającymi widokami niczym nie przysłoniętymi. Tuż obok znajduje się wyciąg narciarski wraz z górą saneczkową, drugi wyciąg w odległości około 750 metrów od działki. Do stacji narciarskiej Winterpol zaledwie 1 kilometr! 

Działka z jednej strony graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym dzięki czemu przy granicy działki dostępne są także urokliwe szlaki piesze z punktami widokowymi.

Zapraszam na prezentację!
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

filmy video

Symbol
99/NSR/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
3 349 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
Karpacz
Kod pocztowy
58-540
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Powierzchnia działki
4 439, 00 m2
Kształt działki
TRÓJKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Agata Grynkiewicz

Agata Grynkiewicz

Specjalista ds.Nieruchomości
oferty@nieruchomoscisr.pl
tel.: 601 289 694

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę